Michio Kayku “Physics of the Future”

Агенція “Перфектні рішення” оголошує про початок промо-кампанії  видатного письменника сучасності Мічіо Кайку та його нової книги “Фізика майбутнього”.

mitio_kakuКнига – це інвестиція в майбутнє. Значення кожного окремого видання – важко оцінити. І тільки книга, яка перевертає наше уявлення про майбутнє є безцінною. Саме такий бестселер вийде у світ українською мовою вже цього року. «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку робить виклик нашому суспільству на готовність до технічних та інноваційних змін, які принесе нам наука вже в найближчі 50-100 років.

Ця книга

  • Стане рушійною силою змін для майбутніх поколінь і для молоді, яка творить наше майбутнє вже зараз.
  • Допоможе нам долучитися до світової спільноти, яка вже знає напрямок розвитку науки і техніки, готова до тих змін, що зазнає наше суспільство в найближчі роки.
  • Сформує спільне бачення суспільства про місце України у світі за умов стрімкого технічного прогресу.
  • Надасть поштовх молодим науковцям та студентам і покаже, що наука – це цікаво. За нею – майбутнє!

Однак, це стане можливим тільки за умови, що молодь почує про цю книгу. Тільки якщо це видання стане тим орієнтиром, який показує напрям розвитку науки і техніки.

І навпаки, якщо книга залишиться  припадати порохом на книжкових полицях – Україна ризикує опинитися на узбіччі технічного прогресу.

Для того, щоб повести нашу державу шляхом розвитку та процвітання, «Фізика майбутнього» повинна опинитися в руках української молоді. Молоді, за якою майбутнє. Молоді, яка будує наше майбутнє вже сьогодні.

В рамках проекту наша компанія розробила та запустила інформаційний сайт www.kaiku.in.ua та відповідну сторінку в соціальній мережі. Слідкуйте за новинами щодо презентації книги!