Against burns

Проект «Проти опіків» – терміновий проект для України

Агенція публічних комунікацій «Перфектні рішення» стала головним медіа партнером важливого і термінового соціального проекту «Проти опіків».

Це українсько-американська програма,  ініційована Гарвардською медичною школою. Наша ціль – зменшити кількість опіків серед дітей України, покращити знання батьків про профілактику та першу до медичну допомогу, якщо дитина все ж отримала опік. «Ми розуміємо, наскільки важливою є соціальна складова у роботі кожної сучасної компанії. Медіа – це велика енергія, то чому б не використати її у правильному руслі», – зазначила керівник агенції Наталія Улинець.

Чому програма «Проти опіків» є важливою для України? Понад 12 тис. дітей щороку потерпають від опіків, а 75 % – це опіки гарячою рідиною. І найбільша група постраждалих – це малюки у віці до 5 років. Ми переконані, що шляхом послідовного інформування батьків  і дорослих цю статистику вдасться змінити і вберегти здоров'я дітей.

 

http://perfekt-pr.com/wp-content/uploads/2016/09/proty_opikiv_2-1-400x209.png

 

Довідка. Програма «Проти опіків» (Scald Burn Prevention Program in Ukraine) ініційована Геннадієм Фузайловим (Harvard Medical School, Бостон; Shriners Hospital for Burn Children, Бостон; President Doctors Collaborating to Help Children). На Львівщині програма впроваджується за сприянням Департаменту охорони здоров'я ЛОДА. Сторінка проекту у Facebook.